X Hata

Aygaz Marin LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti Aygaz’ın LPG kullanan teknelere özel olarak sunmuş olduğu bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında, teknenizdeki tüp dolabındaki ve ocak arkasındaki LPG hortumları ile boru tesisatından oluşan LPG hattının tamamında sızdırmazlık kontrolü özel ekipmanlar ile yapılmaktadır. Yapılan kontrol sonrasında değişmesi gereken hortum ve regülatör gibi ekipmanlar hakkında müşterilerimize gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. *

www.keyiflibahce.com üzerinden regülatör ve hortum sipariş eden müşterilerimiz, almış oldukları ürünlerin montajını bu hizmet kapsamında gelen teknik personelimize yaptırabilirler. Teknenizde yapılan kontrol sonrasında değişmesi gereken ekipmanları, arzu ederseniz teknik servisimizden temin edebilir ve montajını yaptırabilirsiniz.

Aygaz Marin LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmeti 900 TL (KDV Dahil) olarak ücretlendirilmektedir. Teknik servisimizden satın alacağınız ürünlerin fiyatlarını https://www.keyiflibahce.com/tekne-lpg-ekipmanlari sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ürün ve hizmet bedeline istinaden ödeme kredi kartı ile teknik personelimize yapabilirsiniz.

Aygaz Marin LPG Güvenlik ve Kontrol Hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurarak veya 444 4 999 numaralı iletişim hattımızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Talep oluşturulması sonrasında ilgili teknik servis personelimiz randevu tarihi için sizinle iletişime geçecektir.

Aygaz Marin Güvenlik ve Kontrol Hizmetimiz şu an için İstanbul, Yalova, Balıkesir, İzmir, Muğla, Aydın ve Antalya illerinde bulunan tekneler için sağlanabilmektedir. Farklı lokasyonlar için taleplerinizi 444 4 999 iletişim hattı üzerinden iletmeniz durumunda, oluşacak yeterli talep sayısına göre planlamalarımızda dikkate alacağız.

* Aygaz Marin Güvenlik ve Kontrol Hizmeti kapsamında teknenizde herhangi bir gel coat delme, bakır boru tesisatı döşeme/sökme işlemi yapılmamaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ: FATURA BİLGİLERİ:

Yenile
* işaretli alanlar doldurulması zorunludur. **KVK iptal taleplerine ilişkin başvuruların, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası kapsamında https://aygaz.com.tr/Uploads/kurumsal/Aygaz_Veri_Sahibi_Basvuru_Formu.pdf linkinde yer alan KVK Başvuru Formu ile yapılması gerekmektedir. Farklı kanallar ile iletilen talepler değerlendirilmemektedir. “Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") kapsamında “Veri Sorumlusu” sıfatıyla Aygaz A.Ş. (“Aygaz”) olarak işlenebilecek kişisel verileriniz ile ilgili bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.”